1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Omerr
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  747
 2. Armi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,442
 3. albion65
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  5,058
 4. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,637
 5. @Alvi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,227
 6. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,084
 7. BlackEagle
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  259
 8. *VLORI*
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  479
 9. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  621
 10. Troy1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  646
 11. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  744
 12. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,395
 13. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,614
 14. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,674
 15. emiljano22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,428
 16. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,423
 17. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,959
 18. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,843
 19. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,716
 20. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,427

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...