1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. aRy.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  157
 2. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  200
 3. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 4. albion65
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  260
 5. zaki94
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  179
 6. Senadd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  136
 7. PirateKS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  445
 8. albion65
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  283
 9. Gentiani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  405
 10. TheHamdi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  253
 11. Syntax
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  164
 12. packmack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  194
 13. denisd001
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  210
 14. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  142
 15. mendurberisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  589
 16. ElionM
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  160
 17. neti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  259
 18. ms-dos
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  263
 19. z4x0r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  169
 20. Senadd
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  276

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...