1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. *VLORI*
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  439
 2. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  520
 3. Troy1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  519
 4. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  705
 5. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,359
 6. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,532
 7. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,562
 8. emiljano22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,330
 9. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,113
 10. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,878
 11. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,772
 12. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,674
 13. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,290
 14. DarKr0x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  558
 15. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  413
 16. emimer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  264
 17. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,190
 18. Bajramll
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,205
 19. edy007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,237
 20. Appl
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,617

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...