1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Halimi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  170
 2. mendurberisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  141
 3. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  138
 4. DoscodE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  170
 5. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  135
 6. kingg
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  134
 7. Misteriozi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  138
 8. lumz
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  339
 9. Halimi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  321
 10. kingg
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  118
 11. mendurberisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  218
 12. tinasoft
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,094
 13. Halimi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 14. Halimi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  321
 15. mendurberisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  196
 16. DoscodE
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  150
 17. kingg
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  280
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  110
 19. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  137
 20. kingg
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  226

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...