1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  269
 2. blleekkzz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  239
 3. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  151
 4. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  360
 5. Johnny
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  409
 6. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  226
 7. niko
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  181
 8. Gazi22
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  148
 9. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  246
 10. Roxhers
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  226
 11. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  178
 12. Aleks.007
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  244
 13. Albini~IT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  187
 14. phoenix
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  282
 15. bthaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  353
 16. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  243
 17. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  165
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  171
 19. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  221
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  354

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...