1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. tonkeri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 2. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  119
 3. Kos155
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  356
 4. Nickmd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  245
 5. besarty
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  117
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  146
 7. DautS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  195
 8. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 9. pumma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  221
 10. cold-trojan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  181
 11. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  882
 12. rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  214
 13. lamre
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  119
 14. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  151
 15. becki89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  167
 16. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  213
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  294
 18. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  161
 19. -K-M-
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  215
 20. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  178

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...