1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. meteori
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,992
 2. Basri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,984
 3. deniti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,957
 4. clusterphys
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,957
 5. bini93
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,932
 6. Nick Name
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,921
 7. p3n7357
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,885
 8. Ardi18
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,881
 9. Gzo001
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,866
 10. Dranmoza
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  4,861
 11. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,842
 12. Emilio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,785
 13. kati
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,766
 14. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  4,748
 15. clusterphys
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  4,725
 16. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,674
 17. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,671
 18. Bubi
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,647
 19. RexhepS
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,643
 20. By-One
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,622

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...