1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. qendros
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  123
 2. Halimi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  231
 3. qendros
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  171
 4. Misteriozi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  156
 5. Halimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  162
 6. bashkimi92
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  226
 7. Misteriozi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  172
 8. lumz
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  222
 9. bukoshialban
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  354
 10. Halimi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  142
 11. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  139
 12. lumz
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  431
 13. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  490
 14. edy007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  147
 15. -atdhe
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  136
 16. lumz
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  245
 17. Halimi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  354
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  252
 19. Misteriozi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 20. Doom-Cracker
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  348

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...