1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ermalm
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  177
 2. sweetgoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  220
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  215
 4. Ajaxboost
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  121
 5. Elbunit
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  131
 6. bthaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 7. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  501
 8. bthaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  198
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  248
 10. Lodvald
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  145
 11. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  71
 12. Bubi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  130
 13. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  131
 14. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  341
 15. Ajaxboost
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 16. bthaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  225
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  246
 18. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  169
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  358
 20. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  146

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...