1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. becki89
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 2. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  216
 3. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  70
 4. kimet
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,057
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  98
 6. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  629
 7. Yllka
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  308
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  92
 9. arditiii
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  658
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  281
 11. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  349
 12. GameOver
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  106
 13. itune
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  252
 14. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  182
 15. MIL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  102
 16. getrich
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  778
 17. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  114
 18. Rinoriem
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  171
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  211
 20. meteori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  164

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...