1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Gentipr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  234
 2. networkcoder
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  219
 3. geolsat
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  183
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  202
 5. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  172
 6. Gentipr
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  557
 7. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  318
 8. insingi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  115
 9. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  429
 10. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  240
 11. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  162
 12. chris
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  221
 13. Inspector
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,069
 14. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  95
 15. X-n3t
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  231
 16. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  457
 17. leorantz
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  405
 18. cw-network
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  236
 19. Zulbear
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  246
 20. Albozr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  231

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...