1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. NorMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  397
 2. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  396
 3. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  390
 4. ervisivv
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  388
 5. florian kadriu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  385
 6. Raportuesi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  384
 7. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  378
 8. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  376
 9. Lycroft
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  375
 10. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  374
 11. ikon93
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  369
 12. Shade45
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  369
 13. ThumperTM
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  366
 14. Shade45
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  361
 15. kreshnik
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  360
 16. cold-trojan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  360
 17. chuppacabra
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  360
 18. Emilio
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  358
 19. clusterphys
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  354
 20. Edinni™.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  352

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...