1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Alberti Ferizajj
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  650
 2. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  355
 3. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  564
 4. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  490
 5. miraxh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  372
 6. miraxh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  376
 7. gento
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  473
 8. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,359
 9. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,878
 10. edy007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,237
 11. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  446
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  631
 13. rihannadid
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  970
 14. Johnny
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  731
 15. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  312
 16. Fidannnn
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  493
 17. Edinni™.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  401
 18. jam un
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  448
 19. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  522
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  372

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...