1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,490
 2. cold-trojan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  330
 3. Alkeo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  312
 4. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  187
 5. Elira
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,272
 6. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  345
 7. Gzo001
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  306
 8. aleksander1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  557
 9. Armi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  385
 10. kristy12
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  744
 11. Ardi18
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  767
 12. Alkeo
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  360
 13. Shade45
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  318
 14. Gentipr
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  963
 15. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  280
 16. clusterphys
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  758
 17. networkcoder
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  294
 18. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  210
 19. SoftCrack
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  253
 20. leonard19
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  241

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...