1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  355
 2. Geti1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  341
 3. alb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  171
 4. phoenix
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  161
 5. UnSeen
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  206
 6. getrich
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  548
 7. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  388
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  282
 9. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  448
 10. Pjeter
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  359
 11. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  285
 12. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  139
 13. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  243
 14. astritm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  150
 15. emiljano22
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  238
 16. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  437
 17. Versi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  250
 18. Anakondd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  232
 19. VaaL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  124
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  245

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...