1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Fox
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  108
 2. Emilio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  108
 3. -K-M-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  108
 4. ms-dos
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  108
 5. pOww3R
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  109
 6. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109
 8. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 9. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 10. newTime
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109
 11. RioteR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 13. limi75
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 14. Demhasaj01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109
 15. gento
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 16. sp0X.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  109
 17. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  109
 18. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109
 19. Adm . Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  110
 20. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  110

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...