1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Taboo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,250
 2. tosi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,207
 3. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,205
 4. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,198
 5. Inspector
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,197
 6. cole
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,189
 7. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,186
 8. Inpu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,172
 9. Gentiani
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,157
 10. peaceful
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,146
 11. bone
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  5,139
 12. labinotee12
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,134
 13. ceo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,111
 14. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,084
 15. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,056
 16. DardanRHCP
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  5,049
 17. emigrant
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,036
 18. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,032
 19. granitnit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,016
 20. albionPr
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,009

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...