1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,960
 2. LanAliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  311
 3. Sorry
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  255
 4. lumz
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  171
 5. arditt
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  395
 6. sp0X.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  273
 7. manutd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  196
 8. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  512
 9. lumz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  157
 10. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  216
 11. lumz
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  215
 12. boni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  203
 13. Halimi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  228
 14. cold-trojan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  125
 15. ditiendrit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  160
 16. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  432
 17. Mr.Naji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  172
 18. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  290
 19. Halimi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  196
 20. qendros
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  264

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...