1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. adi gjoni
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  788
 2. MIKEL 1
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  997
 3. Donche-x
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,434
 4. rexhep kikia
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,204
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  685
 6. Edm0nd
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  876
 7. bmwplako
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,497
 8. drini-17#
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,111
 9. llapiani
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,080
 10. ms-dos
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  861
 11. elhamlami
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  548
 12. Armend.J
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  799
 13. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  568
 14. albanaloriki
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  426
 15. bukibuki
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,881
 16. bashkimi92
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  637
 17. p3n7357
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,012
 18. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  703
 19. iboanonymous
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  984
 20. Albozr
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,067

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...