1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Html5
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  157
 2. Aleks.007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  228
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  125
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  107
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  180
 6. Html5
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  161
 7. getrich
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  243
 8. arditiii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  276
 9. orani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  187
 10. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  206
 11. AlKo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 12. bthaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  245
 13. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  189
 14. AVM Digital
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  362
 15. MIL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  308
 16. bthaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  214
 17. iboanonymous
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  202
 18. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  149
 19. blleekkzz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  236
 20. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  225

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...