1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. egzoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  332
 2. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  302
 3. Ekstreme
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  465
 4. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  316
 5. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  328
 6. EraGoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  229
 7. escaflowne
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  451
 8. DhG
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  190
 9. Donche-x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  406
 10. h4x0r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  237
 11. KTN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  475
 12. labb32
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  236
 13. Belii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  231
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  267
 15. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  331
 16. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  230
 17. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  361
 18. Donche-x
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  574
 19. valdoni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  317
 20. Mentor1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  432

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...