1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. eXpO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  160
 2. IamEnis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  203
 3. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  158
 4. albani99
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  211
 5. olsi26431
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  108
 6. genni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  144
 7. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  116
 8. qamili
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  85
 9. qamili
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  168
 10. Ironir252
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  106
 11. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  183
 12. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  176
 13. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  165
 14. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  187
 15. suadcara
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  152
 16. -K-M-
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  528
 17. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  107
 18. Amerita
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  353
 19. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  202
 20. Aldoxte
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  179

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...