1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  401
 2. Lodvald
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  523
 3. BaBa Gaming
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  355
 4. gjevor
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  141
 5. james
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  476
 6. luli.kurti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  339
 7. krasniqi01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  396
 8. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  357
 9. Femi-pc
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  346
 10. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  357
 11. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  424
 12. JetmirKs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  277
 13. Astritii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  365
 14. espainter
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  344
 15. Morinas
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  293
 16. immortal.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  153
 17. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  268
 18. Besarit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  284
 19. Da Dimy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  262
 20. clusterphys
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  327

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...