1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Mendy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  216
 2. lavdrimm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  98
 3. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  167
 4. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  98
 5. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  239
 6. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  151
 7. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  376
 8. siimon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  288
 9. deathknight
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  331
 10. Dentisti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  138
 11. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  94
 12. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  162
 13. coycol
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  107
 14. Torpedo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  261
 15. meteori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  207
 16. Klaudioo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  111
 17. coycol
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  243
 18. @Alvi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  120
 19. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  161
 20. Panther
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  481

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...