1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  555
 2. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251
 3. NorMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  397
 4. Erooniti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  123
 5. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  618
 6. Omerr
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  572
 7. Zulbear
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,761
 8. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,043
 9. @Alvi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,973
 10. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  987
 11. BlackEagle
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  215
 12. *VLORI*
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  420
 13. Troy1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  455
 14. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  457
 15. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  691
 16. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,332
 17. emiljano22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,286
 18. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,969
 19. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,485
 20. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,834

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...