1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,198
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  454
 3. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  349
 4. emimer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  219
 5. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,159
 6. Bajramll
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,081
 7. edy007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,110
 8. Appl
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,545
 9. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,310
 10. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,294
 11. Genc1989
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,959
 12. ervisivv
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  620
 13. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  624
 14. saljon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,787
 15. TubeOn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,642
 16. Ardi18
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,816
 17. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,356
 18. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,161
 19. elismatjani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,375
 20. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,027

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...