1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. visi1234567890
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  232
 2. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  167
 3. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  135
 4. shqipbook
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  275
 5. (Coder);
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 6. Lekosta
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  205
 7. UNiTY
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225
 8. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  276
 9. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  247
 10. Ilir_omer
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  232
 11. Direktori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  222
 12. aksham
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  847
 13. NorMan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  246
 14. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  282
 15. Albozr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  255
 16. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  294
 17. Snugi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  270
 18. Blerton
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  247
 19. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  253
 20. Anakondd
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  353

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...