1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Adm . Albania
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  129
 2. cold-trojan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 3. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 4. adi gjoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 5. Komandanti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 6. mersadL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  129
 7. arditi11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  129
 8. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 9. iNjECTED
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 10. Euge1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 11. emiljano22
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 12. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 13. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 14. mmilott
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  130
 15. (Coder);
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 16. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 17. rrushi2013
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  130
 18. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  130
 19. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 20. SerialCode
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  130

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...