1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,350
 2. Anakondd
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,348
 3. pumma
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,313
 4. GameOver
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,304
 5. james
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,292
 6. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,286
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  5,273
 8. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,268
 9. khloe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,262
 10. beharluu
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  5,245
 11. Taboo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,231
 12. Emi mer
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  5,173
 13. Inspector
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,171
 14. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,157
 15. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,151
 16. Inpu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,139
 17. tosi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,132
 18. Donche-x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  5,127
 19. clusterphys
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,119
 20. peaceful
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,117

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...