1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. av1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,143
 2. Wedatezz.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  535
 3. Belii
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  389
 4. Versi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  174
 5. lumz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  201
 6. eset32
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  203
 7. *Nicky*
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  195
 8. ArianitZz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  151
 9. ArianitZz
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  207
 10. gazi1111
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  172
 11. Lil'kinG
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  371
 12. w00Leex
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  317
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  444
 14. dr_iton
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  239
 15. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  208
 16. bone
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  423
 17. bone
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  154
 18. immortal.boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  167
 19. amarsyla
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  457
 20. amarsyla
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  816

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...