1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Wolf
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,652
 2. insingi
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,719
 3. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,677
 4. Statovci
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,449
 5. Big-KS
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,391
 6. bashkimi92
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  8,599
 7. a.sa
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,216
 8. Lirakk
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  979
 9. Fox
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,529
 10. urban-styl
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,735
 11. Anakondd
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,346
 12. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,540
 13. Bubi
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,700
 14. Halimi
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,561
 15. Elira
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,426
 16. Trojan##
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,086
 17. *VLORI*
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,050
 18. bashkimi92
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  590
 19. olsi26431
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  841
 20. gento
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,154

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...