1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  153
 2. LuLe1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  208
 3. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  766
 4. Html5
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 5. Aleks.007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  227
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  125
 7. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  107
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  179
 9. Html5
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  160
 10. getrich
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  241
 11. arditiii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  272
 12. orani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  184
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  204
 14. AlKo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  168
 15. bthaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  239
 16. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  183
 17. AVM Digital
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  357
 18. MIL
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  268
 19. bthaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  208
 20. iboanonymous
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  198

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...