1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. DarkMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  371
 2. Belii
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  377
 3. newc0de.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  238
 4. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  281
 5. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  690
 6. qmp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  245
 7. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  242
 8. qipii92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  353
 9. Doarti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  331
 10. DhG
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  377
 11. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  806
 12. Ganto
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  372
 13. Donche-x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  401
 14. Hite2010Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  218
 15. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  258
 16. zubO.k
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  428
 17. Donche-x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  290
 18. CyberFucker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  223
 19. CyberFucker
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  255
 20. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  378

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...