1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. donkicho
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  184
 2. gazi1111
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  258
 3. nderimcia
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  174
 4. qipii92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  157
 5. bashkimi92
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  152
 6. itune
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  227
 7. Femi-pc
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  133
 8. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  322
 9. albi202
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  340
 10. Hajdari.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  596
 11. Game Over
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  270
 12. spymman
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  268
 13. xo1hack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  179
 14. sulanjaku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  213
 15. gento
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  222
 16. ElionM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  111
 17. ingjeksion
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  515
 18. ice proxy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  265
 19. Hajdari.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  280
 20. ymer01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  294

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...