1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. MedvegjaLEE
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  192
 2. Gentiani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  435
 3. Gentiani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  187
 4. Pasuesi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  180
 5. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  108
 6. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  153
 7. bicca
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  199
 8. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  172
 9. IsmetiMeShoqe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  420
 10. albi202
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  186
 11. Itsolar
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  232
 12. FlexMan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  142
 13. izet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  147
 14. llapiani
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,155
 15. meteori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  174
 16. beni20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  226
 17. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,271
 18. shahini
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  220
 19. ingjeksion
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  387
 20. Valon111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...