1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. saljon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  204
 2. Besarit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  123
 3. Baci38492
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  95
 4. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  168
 5. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  161
 6. Besarit
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  225
 7. -K-M-
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  110
 8. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  105
 9. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  82
 10. Artin J.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  139
 11. Un1kzz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 12. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  87
 13. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  528
 14. clusterphys
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  100
 15. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  126
 16. D0mat3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  124
 17. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 18. -K-M-
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  103
 19. erdioonn
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,227
 20. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  126

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...