1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  72
 2. Amerita
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  279
 3. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  166
 4. Aldoxte
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  137
 5. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  67
 6. espainter
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  107
 7. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  119
 8. D0mat3
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  394
 9. D3LL4
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  113
 10. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  88
 11. (Coder);
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  204
 12. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  107
 13. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  144
 14. UnSeen
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  99
 15. Shqiptari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  161
 16. nikoov
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  114
 17. erion496
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  118
 18. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  71
 19. meteori
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  819
 20. reflect1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  131

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...