1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Wolf
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,426
 2. Gentipr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  127
 3. Altin Leka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  188
 4. Gentipr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  366
 5. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  125
 6. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  368
 7. Inspector
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  260
 8. MiriMiri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  401
 9. Eri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  85
 10. Mendy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  289
 11. Panther
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  151
 12. clusterphys
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  143
 13. lamre
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  278
 14. artani234
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  427
 15. coycol
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  153
 16. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  138
 17. Gentipr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  496
 18. Deathwish
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  80
 19. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  177
 20. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  82

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...