1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. kushtrim94
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  424
 2. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  390
 3. ervisivv
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  323
 4. KingKong
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  309
 5. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  210
 6. Crypton
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  243
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  420
 8. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,485
 9. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,231
 10. Alkeo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  453
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  479
 12. Artin J.
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  219
 13. albani99
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  301
 14. a.z
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  193
 15. Poshnjari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  609
 16. orani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  323
 17. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  234
 18. @science
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  415
 19. (Coder);
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  237
 20. (Coder);
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  276

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...