1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Zulbear
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,726
 2. Omerr
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  535
 3. Armi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,197
 4. albion65
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,951
 5. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,922
 6. @Alvi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,927
 7. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  958
 8. BlackEagle
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  194
 9. *VLORI*
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  383
 10. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  428
 11. Troy1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  407
 12. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  670
 13. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,300
 14. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,452
 15. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,434
 16. emiljano22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,255
 17. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,875
 18. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,808
 19. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,702
 20. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,625

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...