1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. GameOver
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  196
 2. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  334
 3. Basri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  233
 4. Loni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,743
 5. f0xEr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,372
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  7,440
 7. Iamegiqosja
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,548
 8. GME
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,103
 9. f0xEr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  338
 10. AlboX
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  622
 11. Donart
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,537
 12. AlboX
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  397
 13. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,085
 14. @Alvi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,071
 15. gashish
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  265
 16. sulanjaku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  187
 17. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  228
 18. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  213
 19. Koraab
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,992
 20. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  283

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...