1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. emiljano22
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 2. leotrim77
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  128
 4. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 5. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 6. Mr.Naji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  128
 7. pOww3R
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  129
 8. Donche-x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 9. aksham
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 10. ervisivv
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 11. Euge1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 12. mikrotik
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 13. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 14. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 15. bashkimi92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  129
 16. senti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 17. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 18. albion154
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 19. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  129
 20. Adm . Albania
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  129

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...