1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. sweetgoni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,106
 2. Anakondd
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  6,004
 3. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,931
 4. mani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,914
 5. *VLORI*
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,879
 6. Mentoor
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,819
 7. ano0n
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,816
 8. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,761
 9. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,743
 10. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,723
 11. t.o1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,664
 12. shpetim123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,593
 13. Sponer
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,552
 14. aksham
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,492
 15. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,466
 16. albani99
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,432
 17. *VLORI*
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,428
 18. james
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,415
 19. jetonimat
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,406
 20. getrich
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  5,404

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...