1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. l!v3D3r4D
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  298
 2. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  256
 3. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  153
 4. cmd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  273
 5. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  261
 6. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  206
 7. Zikaltri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  202
 8. Burn3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  198
 9. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  405
 10. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  548
 11. ano0n
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  228
 12. zOOm
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  203
 13. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  228
 14. cmd_Man
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  240
 15. cmd_Man
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  447
 16. zOOm
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  182
 17. kreshnik
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,831
 18. flux w0rm
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  222
 19. doli`
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 20. loti123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  421

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...