1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. ervisivv
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  743
 2. Inspector
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,051
 3. RexhepS
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,181
 4. Teuta95
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,309
 5. ingjeksion
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,334
 6. phoenix
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  957
 7. Wolf
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,405
 8. insingi
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,498
 9. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,273
 10. Statovci
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,252
 11. Big-KS
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,067
 12. bashkimi92
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  7,802
 13. a.sa
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,962
 14. Lirakk
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  865
 15. Fox
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,376
 16. urban-styl
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,582
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,251
 18. Bubi
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,517
 19. Halimi
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,294
 20. Elira
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,256

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...