1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  572
  Postimet:
  3,883
  Tema e fundit: Kam problem me laptopin Blerim R., 18 Tetor 2019 në ora 19:37
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  92
 2. meteori
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  190
 3. Amiri778
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  147
 4. kristian marashi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  99
 5. Aldi1234
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  135
 6. InstaBot
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  89
 7. besim.sh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  111
 8. Aldi1234
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  96
 9. arlind14
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  257
 10. D3LL4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  119
 11. Nedi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  307
 12. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  195
 13. james
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  177
 14. ervisivv
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  235
 15. Visii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  156
 16. Aldi1234
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  193
 17. -K-M-
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  190
 18. ErroR-X
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  111
 19. wayfarer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  109
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  405

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...