1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Belii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  419
 2. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  256
 3. Donche-x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  304
 4. Kas3oTT
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  349
 5. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  207
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  265
 7. v!ss4r
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  339
 8. DhG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  231
 9. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  337
 10. Hite2010Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  259
 11. UnKnowN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  680
 12. atdhe
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  552
 13. Albo-Dj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  216
 14. User
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  330
 15. Kas3oTT
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  482
 16. qipii92
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  174
 17. valdoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  385
 18. nity
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  414
 19. AnTT`
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  286
 20. B@mmBuss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  631

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...