1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  372
 2. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  718
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  706
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,962
 5. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  458
 6. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  792
 7. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  623
 8. profesori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  395
 9. Hl.leo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  776
 10. Qimthi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  916
 11. Femi-pc
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  394
 12. Eraldo1
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,964
 13. profesori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  449
 14. meteori
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,441
 15. Anakondd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  360
 16. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  388
 17. Samadhi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,188
 18. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  567
 19. AldiP
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,987
 20. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  420

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...