1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  53
 2. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  76
 3. arditiii
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  119
 4. Valbonab
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  213
 5. eXpO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  106
 6. IamEnis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 7. Donart
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  236
 8. albani99
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  126
 9. olsi26431
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  73
 10. genni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  98
 11. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  79
 12. qamili
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  50
 13. qamili
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  129
 14. Ironir252
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  70
 15. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  146
 16. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  146
 17. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  129
 18. suadcara
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  120
 19. -K-M-
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  470
 20. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  72

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...