1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  232
 2. CASPARONE
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  115
 3. immortal.boy
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  238
 4. Atlanti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  347
 5. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  92
 6. InstaBot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  86
 7. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  380
 8. Bini
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  179
 9. HeRBaR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  79
 10. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 11. Elion1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  125
 12. Anakondd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  117
 13. ifundit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  207
 14. ifundit
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  92
 15. Uskana12
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  247
 16. Flakroni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  115
 17. Wolf
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,405
 18. Gentipr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  115
 19. Altin Leka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  174
 20. Gentipr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  356

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...